Alvar Aalto, sideboard, Hedemora 1940-tal

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ALVAR AALTO, sideboard, Hedemora, Sverige 1940-tal, fanerad i björk, tre hyllplan, höjd 44, 87 x 30 cm, slitage

53

2017-05-10