Birgit Broms, Skridskoåkare
Valmis
2016-11-17
628
| Korkein tarjous | 40000 SEK |
| Arviointi | 30 000-40 000 SEK |
BIRGIT BROMS
1924-2008
Skridskoåkare
Signerad B Broms. Olja på duk, 22 x 26,5 cm.