Madeleine Pyk, Stockholmia
Valmis
2016-04-20
537
| Korkein tarjous | 45000 SEK |
| Arviointi | 50 000-60 000 SEK |
MADELEINE PYK
född 1934
Stockholmia
Signerad M Pyk. Olja på duk, 91 x 73 cm.