Klubbat för:
50000 SEK
50 000-60 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
född 1934
Act of balance (on red)
Signerad Reuterswärd och daterad på baksidan 1986. Lackvarell på duk, 116 x 89 cm.
559
2016-04-20