Lennart Jirlow, Trädgårdsmästaren
Closed
2015-10-21
375
| Sold for | 50000 SEK |
| Estimate | 40 000-50 000 SEK |
LENNART JIRLOW
född 1936
Trädgårdsmästaren
Signerad L. Jirlow. Olja på duk, 50 x 61 cm.