Gunnar Cyrén, "Tempel med sittande jaguar"
Valmis
2015-10-20
276
| Korkein tarjous | 55000 SEK |
| Arviointi | 25 000-30 000 SEK |
GUNNAR CYRÉN , "Tempel med sittande jaguar", skulptur, Orrefors 1988, slipad, jaguar i massivt silver, signerad Orrefors Gallery 88 935472 Gunnar Cyrén 7 - 15 samt silvret stämplat Gunnar Cyrén Gävle 1988, höjd 31 cm