CF Reuterswärd Lejonets tass passerar Orions bälte
Closed
2015-10-21
361
| Sold for | 50000 SEK |
| Estimate | 30 000-40 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
född 1934
Lejonets tass passerar Orions bälte
Signerad Reuterswärd samt daterad på baksidan 1974. Lack och tempera på pannå av papp, 39,5 x 48 cm.