Florentinsk skola, Delila och Simson
Vollendet
2020-06-10
369
| Höchstes Gebot | 42000 SEK |
| Schätzwert | 40 000-50 000 SEK |
FLORENTINSK SKOLA
1600-tal
Delila och Simson
Olja på duk, 95 x 120 cm