Florentinsk skola, Delila och Simson
Closed
2020-06-10
369
| Sold for | 42000 SEK |
| Estimate | 40 000-50 000 SEK |
FLORENTINSK SKOLA
1600-tal
Delila och Simson
Olja på duk, 95 x 120 cm