Florentinsk skola, Delila och Simson

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

FLORENTINSK SKOLA
1600-tal
Delila och Simson
Olja på duk, 95 x 120 cm

369

2020-06-10