Dekorelement/eldhundar, Restauration

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

DEKORELEMENT/ELDHUNDAR, ett par, Restauration, Frankrike, delvis brännförgylld och mörkpatinerad brons, postament med emblem av växtornamentik, krönta av sittande bevingade sfinxer, höjd 35 cm, renoverade

133

2020-06-10