Ture Ander, Stilleben

Ture Ander, Stilleben
Ture Ander, Stilleben
Ture Ander, Stilleben
Ture Ander, Stilleben
Ture Ander, Stilleben
Ture Ander, Stilleben
Ture Ander, Stilleben
Ture Ander, Stilleben
Ture Ander, Stilleben
Ture Ander, Stilleben

Klubbat för:

7500 SEK

6 000-8 000 SEK

TURE ANDER
1881-1959
Stilleben
Signerad och daterad Ture Ander -42. Olja på duk, 71 x 51,5 cm

1393

2019-06-12