Ture Ander, Porträtt

Ture Ander, Porträtt
Ture Ander, Porträtt
Ture Ander, Porträtt
Ture Ander, Porträtt
Ture Ander, Porträtt
Ture Ander, Porträtt
Ture Ander, Porträtt
Ture Ander, Porträtt
Ture Ander, Porträtt
Ture Ander, Porträtt

Klubbat för:

8500 SEK

6 000-8 000 SEK

TURE ANDER
1881-1959
Porträtt
Signerad Ture Ander. Olja på pannå, 50,5 x 38,5 cm

1392

2019-06-12