Ture Ander, Blomsterstilleben astrar och gladioler

Klubbat för:

9500 SEK

Utropspris

4 000-5 000 SEK

TURE ANDER
1881-1959
Blomsterstilleben astrar och gladioler
Otydligt signerad. Olja på pannå, 61 x 67 cm.

1391

2019-06-12