Egbert II van Heemskerck, Krogscen

Klubbat för:

9000 SEK

Utropspris

8 000-12 000 SEK

EGBERT II VAN HEEMSKERCK
Flandern 1676-1744
Krogscen
Olja på pannå, 12,5 x 16 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
Hovintendent Gösta Stenmans samling, nr 2258

1461

2019-06-12