Carl Holsöe, Interiör med solkatter

Klubbat för:

320000 SEK

Utropspris

100 000-125 000 SEK

CARL VILHELM HOLSÖE
Danmark 1863-1935
Interiör med solkatter
Signerad C Holsöe. Olja på duk, 58,5 x 52 cm

PROVENIENS
Georg Kleis Kunsthandel, Vesterbro 58, København

1405

2019-06-12