Marcus Larson, Båt på stormigt hav
Valmis
2017-12-13
2112
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 22 000-25 000 SEK |
MARCUS LARSON
1825-1864
Båt på stormigt hav
Monogramsignerad ML. Olja på duk, 36 x 51 cm.
PROVENIENS
Nordén auktioner, hösten 1997, katalognr 136