Olle Hjortzberg, Stilleben med blommor

Klubbat för:

280000 SEK

250 000-300 000 SEK

OLLE HJORTZBERG
1872-1959
Stilleben med blommor och hackspett
Signerad och daterad Olle Hjortzberg -58. Olja på pannå, 73 x 60 cm.

PROVENIENS
Fritzes Kungliga Hovbokhandel, Stockholm

3095

2017-06-08