Klubbat för:
280000 SEK
250 000-300 000 SEK
OLLE HJORTZBERG
1872-1959
Stilleben med blommor och hackspett
Signerad och daterad Olle Hjortzberg -58. Olja på pannå, 73 x 60 cm.
PROVENIENS
Fritzes Kungliga Hovbokhandel, Stockholm
3095
2017-06-08