Helmer Osslund, Höstlandskap

Helmer Osslund, Höstlandskap
Helmer Osslund, Höstlandskap
Helmer Osslund, Höstlandskap
Helmer Osslund, Höstlandskap
Helmer Osslund, Höstlandskap
Helmer Osslund, Höstlandskap
Helmer Osslund, Höstlandskap
Helmer Osslund, Höstlandskap

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

HELMER OSSLUND
1866-1938
Höstlandskap
Signerad Osslund. Olja på smörpapper fäst på pannå av papp, 33 x 45,5 cm.

2138

2016-06-08