Giovanni Battista Crosato, hans krets, Golgata

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

GIOVANNI BATTISTA CROSATO
hans krets, Napoletansk skola, 1700-tal
Golgata
Olja på duk, 75 x 101 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling

2164

2016-06-08