Giovanni Battista Crosato, hans krets, Golgata
Closed
2016-06-08
2164
| Sold for | 60000 SEK |
| Estimate | 30 000-40 000 SEK |
GIOVANNI BATTISTA CROSATO
hans krets, Napoletansk skola, 1700-tal
Golgata
Olja på duk, 75 x 101 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling