Angelo Caroselli, hans krets, Maskerad

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

ANGELO CAROSELLI
hans krets
Maskerad
Olja på duk, 65,5 x 49 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling

2174

2016-06-08