Wilhelm Bille, Marina

Wilhelm Bille, Marina
Wilhelm Bille, Marina
Wilhelm Bille, Marina
Wilhelm Bille, Marina
Wilhelm Bille, Marina
Wilhelm Bille, Marina

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

WILHELM BILLE
Danmark 1864-1908
Marina
Signerad och daterad Wilh Bille -93. Olja på duk, 100 x 177 cm.
Signed and dated. Oil on canvas.

2231

2015-12-02