Carl Wilhelmson, Afton vid havet

Klubbat för:

80000 SEK

Utropspris

75 000-100 000 SEK

CARL WILHELMSON
1866-1928
Afton vid havet
Signerad C. Wilhelmson. Olja på duk, 29 x 58 cm.
UTSTÄLLD
Carl Wilhelmson Västkustmålaren, Göteborgs konstmuseum 1974, utom katalog

2117

2015-12-02