Carl Larsson, Rött hus Dalarö

Carl Larsson, Rött hus Dalarö
Carl Larsson, Rött hus Dalarö
Carl Larsson, Rött hus Dalarö
Carl Larsson, Rött hus Dalarö
Carl Larsson, Rött hus Dalarö
Carl Larsson, Rött hus Dalarö

Klubbat för:

75000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

CARL LARSSON
1853-1919
Rött hus Dalarö
Signerad och daterad C.L. Dalarö 1895. Akvarell och tusch på papper, 20 x 29 cm.

2048

2015-12-02