Olle Hjortzberg, Gula rosor i silverpokal
Valmis
2015-06-03
2011
| Korkein tarjous | 70000 SEK |
| Arviointi | 60 000-80 000 SEK |
OLLE HJORTZBERG
1872-1959
Gula rosor i silverpokal
Signerad och daterad Olle Hjortzberg 1956. Olja på pannå, 61 x 50 cm.