Rolf Hanson, Utan titel
Valmis
2017-06-09
4078
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 250 000-300 000 SEK |
ROLF HANSON
född 1953
Utan titel
2004. Olja på duk, 185 x 240 cm
PROVENIENS
Inköpt direkt av konstnären