Jan Svenungsson, Psyco-Mapping-Europe #4
Closed
2017-06-09
4050
| Sold for | Osåld |
| Estimate | 60 000-80 000 SEK |
JAN SVENUNGSSON
född 1961
Psycho- Mapping- Europe #4
Signerad och daterad Svennungsson 1998. Olja på duk, 187 x 137 cm