Denise Grünstein, Malplacé No 9
Closed
2017-06-09
4110
| Sold for | 22000 SEK |
| Estimate | 15 000-20 000 SEK |
DENISE GRÜNSTEIN
född 1950
Malplacé No 9 (3)
Signerad, numrerad och daterad på baksidan Denise Grünstein, AP 2/7, 2005. Triptyk. C-print silikonmonterat på glas, vardera ca 27 x 34 cm.