Anna Kleberg, Fiat 124 Spider
Valmis
2017-06-09
4106
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 12 000-15 000 SEK |
ANNA KLEBERG
född 1970
Fiat 124 Spider
Signerad och daterad Anna Kleberg 2001-2004. Upplaga 1/12. Lambda print, 40 x 50 cm.
PROVENIENS
Andréhn-Schiptjenko, Stockholm