Ann Edholm, Huset nr 1-3
Valmis
2017-06-09
4159
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 80 000-100 000 SEK |
ANN EDHOLM
född 1953
Huset nr 1-3
Signerad och daterad Ann Edholm -99. Triptyk, olja och vax på duk, vardera 60 x 53 cm.
PROVENIENS
Galerie Nordenhake, Stockholm