Robert Nettarp, Inferno skinny girls
Valmis
2016-12-06
92
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 20 000-25 000 SEK |
ROBERT NETTARP
1970-2002
Inferno skinny girls
Stämplad och numrerad på baksidan Robert Nettarp Estate 1/9. C-print, 66 x 53 cm.