Patrik Andiné, Triangeldrama
Closed
2016-05-19
127
| Sold for | Osåld |
| Estimate | 25 000-30 000 SEK |
PATRIK ANDINÉ
född 1968
Triangeldrama
Signerad och daterad på baksidan Patrik Andiné 2010. Olja på pannå, oval, bildyta 12,5 x 17,5 cm.