Ola Billgren, Vadstena Madonna

Klubbat för:

215000 SEK

Utropspris

250 000-300 000 SEK

OLA BILLGREN
1940-2001
Vadstena-Madonna
Signerad och daterad på baksidan Ola Billgren -89. Olja på duk, 153 x 123 cm.
PROVENIENS
Galleri Göran Engström, Stockholm

246

2016-05-19