Ola Billgren, Dunkelt rum med slagbord
Closed
2016-05-19
251
| Sold for | Osåld |
| Estimate | 35 000-40 000 SEK |
OLA BILLGREN
1940-2001
Dunkelt rum med slagbord
Signerad och daterad Ola Billgren -62. Olja på duk, 78 x 67 cm.
PROVENIENS
Galerie Leger, Malmö