Peter Dahl, En betraktare

Peter Dahl, En betraktare
Peter Dahl, En betraktare
Peter Dahl, En betraktare
Peter Dahl, En betraktare

Klubbat för:

240000 SEK

Utropspris

300 000-400 000 SEK

PETER DAHL
född 1934
En betraktare
Signerad och daterad Peter Dahl 1995. Olja på duk, 100 x 130,5 cm.
Förlaga till litografi.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

242

2015-11-10