Arkiv

Onlineauktioner

.

Harry Bertoia  fåtölj

Harry Bertoia fåtölj "Diamond Chair"

Dosor silver

Dosor silver

Kaffeservis silver Markström

Kaffeservis silver Markström

Punschmuggar silver

Punschmuggar silver

Oljemålning Iran

Oljemålning Iran

Sven Lidberg färglitografier

Sven Lidberg färglitografier

Akvarell på siden, Kina

Akvarell på siden, Kina

Atenienn empire

Atenienn empire

Klaffbord England

Klaffbord England

Spegel Karl Johan

Spegel Karl Johan

Konsolbord gustaviansk stil

Konsolbord gustaviansk stil

Terrin Bing & Gröndahl porslin