Arkiv

Silver - Page 15

Sigvard Bernadotte Georg Jensen

Bestick silver

Bestick silver

Kaffe och teservis

Kaffe och teservis

Besticksservis silver

Besticksservis silver

Skrin sterlingsilver Atelier Borgila 1965

1266 - Tekanna silverfattning Hallard 1787

Ljusstakar Polen 1800-tal

Ljusstakar Polen 1800-tal

Bestick i silver Svensk spets

Bestick i silver Svensk spets

Bestick i silver  Möllenborg

Bestick i silver Möllenborg

Kaffekanna Pehr Zethelius

Kaffekanna Pehr Zethelius

Teglashållare förgyllt silver Moskva 1892

Kuverttallrikar silver

Kuverttallrikar silver