Arkiv

Möbler - Page 8

Byrå gustaviansk

Byrå gustaviansk

Piero Lissoni Cassina

Piero Lissoni Cassina

Fåtöljer Hans J Wegner modell AP-16

Mats Theselius,

Mats Theselius, "El Rey", Källemo, 1999

Mats Theselius,

Mats Theselius, "Hommage á Sigurd Lewerentz"

Bokskåp Lennartsnäs

Bokskåp Lennartsnäs

Bord 1900-talets mitt

Bord 1900-talets mitt

Kabinettskåp sköldpadd 1700-tal

Chiffonje

Chiffonje

Konsolbord, Louis XV, von Platen

Bord barockstil

Bord barockstil

Stolar Poul Kjaerholm

Stolar Poul Kjaerholm