Arkiv

Diverse - Page 20

Trenchcoat Grünstein Finland

Trenchcoat Grünstein Finland

Fat i tenn fyrstämplade

Fat i tenn fyrstämplade

Skrivschatull

Skrivschatull

Plakett, Napoleon

Plakett, Napoleon

Kamera Hasselblad

Kamera Hasselblad

Tazza i nysilver

Tazza i nysilver

Socklar

Socklar

Bordslampa empirestil

Bordslampa empirestil

Sänghimmel 1700-tal

Sänghimmel 1700-tal

Bestick Christofle

Bestick Christofle

Matknivar Christofle

Matknivar Christofle

Handväskor pärlbroderi

Handväskor pärlbroderi