Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
GOLVFIGURIN, 1900-talets andra hälft, keramik, i form av cockerspaniel, höjd ca 44 cm
Smärre ytslitage, enstaka nagg
919401
2021-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här