Handfat porslin
Vollendet
2021-05-17
916361
| Höchstes Gebot | 2 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
HANDFAT, porslin, 1800/1900-tal, blomsterdekor,
med kran, höjd ca 60 cm
Slitage, monterad på träskiva