Madeleine Pyk färglitografi
Vollendet
2021-05-22
915903
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (Sverige, Född 1934): Rum med havsvy, färglitografi, signerad och numrerad 130/295, bildstorlek 21,5 x 16 cm.
Inga sybliga skador, ej examinerad ur ram.