Inga Derblom oljemålning
Vollendet
2021-05-12
914665
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
INGA DERBLOM, stilleben med bl a citron, signerad samt daterad 2003, olja på duk, ca 32x40 cm