Bordslampor Anfaco
Vollendet
2021-05-09
913800
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 3 st, 1900-talets andra hälft, Anfaco, mässing, höjd 32 cm
Saknar skärm, bruksslitage