Tobo Triller
Vollendet
2021-05-06
912391
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
ERICH (1898-1972) & INGRID (1905-1982) TRILLER, vas, Tobo, stengods, gulglasyr, signerad Triller Tobo, höjd 14, diamter 10,5 cm
repor