Victor Vasarely färgserigrafi
Vollendet
2021-05-03
911687
| Höchstes Gebot | 1 700 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike, 1908-1997): Komposition, signerad, onumrerad, serigrafi, bildmått ca 15x13 cm