Oljemålning
Vollendet
2021-04-26
907721
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Porträtt, olja på duk, ca 46x38 cm, ej inramad
Smärre färgbortfall