Reinhold Ljunggren litografi
Vollendet
2021-04-29
907400
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Vinterlandskap med fiskestuga, signerad R Ljunggren 213/360, färglitografi, bildmått ca 47x34 cm