Lennart Hall oljemålning
Vollendet
2021-04-22
905137
| Höchstes Gebot | 7 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
LENNART HALL (1921-2013): signerad Hall, a tergo titel "vårvatten I", olja på pannå, ca 105x155 cm