Marti Rytkönen vas
Vollendet
2021-04-25
905022
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
MARTTI RYTKÖNEN, vas, glas, Kosta Boda, signerad, 1990-tal, blått underfång med rödtonad mynning, signerad "Kosta Boda M Rytkönen 40100", höjd 20 cm.
Enstaka repor undertill, i övrigt gott skick.