Skåp 1950/60-tal
Vollendet
2021-04-18
903098
| Höchstes Gebot | 340 EUR |
| Schätzwert | 400 EUR |
SKÅP, mahogny fanerat och glasdörrar, 1950/60-tal, höjd 138,5 cm, bredd 106 cm, djup 45 cm
Slitage, små fanerskador, ena sidan solbränd / krackelerad yta