Frank Björklund
Vollendet
2021-04-25
902455
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 7 000 SEK |
FRANK BJÖRKLUND (född 1960): "Tiden bara rinner iväg", med 3 st Musse Pigg-figurer i målningen (figuren, klockan, utrymmet mellan bladen), olja på pannå, signerad, 59 x 36 cm.
Fint skick.